Half Life Map,Model,Server,Cfg,Skin,Resim,Video,De
Servernız Ve Adminleriniz Hakkında.. Uyeolx
Servernız Ve Adminleriniz Hakkında.. Uyeolx
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HaLf-LifeAnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
cursor
Şu anda Site yonetıcılerın ıkıde Askerde Sad Sizle ılgılenemesekte belkıde yakında çooook konular yuklucez
Half Life oyun
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Üye Paneli

Yeni Sayfa 2Servernız Ve Adminleriniz Hakkında.. ConfigureProfiliniz                 
Bilgiler
Seçenekler
İmza

Servernız Ve Adminleriniz Hakkında.. Kwalletmanager Sosyal                    
Arkadaş ve Tanınmamış
Üye listesi
Grup

Servernız Ve Adminleriniz Hakkında.. Newmsg Özel Mesaj            
 Yeni Özel Mesaj
Gelen Kutusu
ÖM Gönder
 Saklanan Ö. Mesajlar
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Half life Silah paketi2 (FULL)
Servernız Ve Adminleriniz Hakkında.. EmptyCuma Ağus. 23, 2013 11:53 pm tarafından abdul_1234

» Half life Silah paketi1 (FULL)
Servernız Ve Adminleriniz Hakkında.. EmptyCuma Ağus. 23, 2013 11:52 pm tarafından abdul_1234

» HalF Life KostumLer 75 adet
Servernız Ve Adminleriniz Hakkında.. EmptyPtsi Tem. 29, 2013 11:31 am tarafından phoenix

» Half Life Mp5 Skin 31
Servernız Ve Adminleriniz Hakkında.. EmptyÇarş. Eyl. 12, 2012 7:30 am tarafından qwe58470

» Half-Life Crossbow skin 7
Servernız Ve Adminleriniz Hakkında.. EmptyPtsi Haz. 04, 2012 4:31 pm tarafından ahmethazar001

GENEL İSTATİSTİKLER

Forumun genel istatistikleri

En bakilan konular

Haftanin en aktif yollayicilari

En iyi yollayicilar

Son 12 ayin mesaj sayilari

En aktif konular

En çok konu baslayanlar

Ayin en aktif yollayicilari

Son 12 ayin konu sayilari

Son 12 ayin kayit sayilari

En iyi yollayıcılar
Zalim-Hayat
Servernız Ve Adminleriniz Hakkında.. Vote_lcapServernız Ve Adminleriniz Hakkında.. Voting_barServernız Ve Adminleriniz Hakkında.. Vote_rcap 
Crazy_Furkan
Servernız Ve Adminleriniz Hakkında.. Vote_lcapServernız Ve Adminleriniz Hakkında.. Voting_barServernız Ve Adminleriniz Hakkında.. Vote_rcap 
payLasimci
Clonetrooper 1139
YAVUZCAN
lostturk
salih231
Melankolic
İnFaZ Len[A]
GümüşKurt
Toplam ZiyaretCi

Servernız Ve Adminleriniz Hakkında..

3 posters
YazarMesaj
maniac7
Yeni Üye
Yeni Üye
maniac7

Servernız Ve Adminleriniz Hakkında.. Empty
MesajKonu: Servernız Ve Adminleriniz Hakkında..   Servernız Ve Adminleriniz Hakkında.. EmptySalı Ocak 05, 2010 8:13 pm

Siz Millete Oyun Oynatmak Adınamı Adminlik Dağıtıp Oyun Kurallarını Korumaya Çalışıyosunuz?Yoksa Adminlik Verdiğiniz Kişilerin Küfür Edip Haksız Yere Kullanıcı Banlamaları içinmi?Biraz Önce Serverınızda Bulunan Bir Admininizle Beraber Oyun Oynuyorduk Şerefsizim Ağzımdan Küfür Çıkmadı Ve Kendi Çapında Ezik Falan Demeye Başladı Ne Diyosun Dedim Küfür Yiyip Banlandım..Bu Nasıl Server İşletmek,Bu Nasıl Portal Kurmak ve Bu Nasıl Seviyeli Oyun Demek??Bana Söylenen Küfürleri Öncelikle Bu Adminlik Verdiğiniz Kişi Olan 337-Krew Adlı Admininize Daha Sonra Buna Bu Adminliği Verip Bize O Küfürü yedirten Site Yetkililerine iade Ediyorum..Bu Kişiye Adminlik Verdiğinize Göre Sizde Aynı Yaklaşım içerisinde Olabilirsiniz isterseniz Burdanda Banlayın Şerefsizlik Yapın Bida Giren Sizin Gibi Olsun..
payLasimci
Tam Üye
Tam Üye
payLasimci

Doğum tarihi : 18/07/89
NiKiNiZ : TæKiLi
İş/Hobiler : ÖqrenCi
Burç : Yengeç
Ruh HaLi 1 : Servernız Ve Adminleriniz Hakkında.. Images12
Ruh HaLi 2 : Servernız Ve Adminleriniz Hakkında.. Yarati10

MesajKonu: Geri: Servernız Ve Adminleriniz Hakkında..   Servernız Ve Adminleriniz Hakkında.. EmptySalı Ocak 05, 2010 8:22 pm

SEN NE KUFURSE yedıysen yetkılı benım bana yollaman .) sen bıldıqımız hl.oyundayiz.biz deki admın 7manıcsen ben 1 kufur kabul edıyorum ozaman hl.oyundayiz.biz dekı kufurlerıde ben sana iyade edıyorum onlar sayısız

hem sen konuda kufur etmedım dıyon bızım serverde tek ban sebebi kufur deqıldır krew sordum onlıne msn aim dıyoo buda ban sebebıdır
http://www.slackiller.com/hlprograms.htm
Crazy_Furkan
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Crazy_Furkan

Doğum tarihi : 08/10/95
NiKiNiZ : CRRæzY
İş/Hobiler : pc,pc,pc,pc,pc!!
Burç : Terazi
Ruh HaLi 1 : Servernız Ve Adminleriniz Hakkında.. Karisi10
Ruh HaLi 2 : Servernız Ve Adminleriniz Hakkında.. Manyak10

MesajKonu: Geri: Servernız Ve Adminleriniz Hakkında..   Servernız Ve Adminleriniz Hakkında.. EmptySalı Ocak 05, 2010 8:48 pm

ortalık fena karışmış Very Happy
http://www.karincaweb.com/tasarim.asp
maniac7
Yeni Üye
Yeni Üye
maniac7

MesajKonu: Geri: Servernız Ve Adminleriniz Hakkında..   Servernız Ve Adminleriniz Hakkında.. EmptySalı Ocak 05, 2010 9:23 pm

Bırakıcaksınız bu işleri aimmiş wallmış. ben oyundayiz.biz admini değil sameofcs de adminim yani bilmiyosan adrenalin gamer anladnmı zevkine yabancı serverda mapli hl atmayım geliyim turk serverda atyım dedim harbi kaliteniz belli baksana sende ben yetkili kişiyim diyosun konuşma adabından belli kişiliğin neyse demem oki zaten patlak serverınız iyicede patlar bu gidişle kendi kendinizi banlarsınız bu tavırlarla yine sizin gibi çukka olmuycam selametle..haa bu arada denk gelsin bana ag de ban ole cakılmaz göstericem ona haberi ola..
payLasimci
Tam Üye
Tam Üye
payLasimci

Doğum tarihi : 18/07/89
NiKiNiZ : TæKiLi
İş/Hobiler : ÖqrenCi
Burç : Yengeç
Ruh HaLi 1 : Servernız Ve Adminleriniz Hakkında.. Images12
Ruh HaLi 2 : Servernız Ve Adminleriniz Hakkında.. Yarati10

MesajKonu: Geri: Servernız Ve Adminleriniz Hakkında..   Servernız Ve Adminleriniz Hakkında.. EmptySalı Ocak 05, 2010 9:44 pm

GEREKSİZ KONU + ÇÖP
http://www.slackiller.com/hlprograms.htm

Servernız Ve Adminleriniz Hakkında..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dost Site HakkınDa